Testowanie opon to klucz do sukcesu

opony

Ciągłe testowanie i ulepszanie jest kluczowe dla większości branż i zdecydowanie dotyczy produkcji świetnych opon zimowych. Najlepsi producenci będą testować swoje opony i stale je ulepszać. Nokian Tyres posiada doskonałe zaplecze testowe w Ivalo w północnej Finlandii. Możliwość testowania w rzeczywistych warunkach zimowych i próba poprawienia osiągów na oblodzonych i zaśnieżonych nawierzchniach ma kluczowe znaczenie. Nokian Tyres zdecydowanie przoduje w rozwoju w dziedzinie opon zimowych, odkąd wypuściła pierwszą na świecie oponę zimową około 85 lat temu.

Producent, który nie ma możliwości ciągłego testowania opon w rzeczywistych warunkach i prób ulepszania opon, nie będzie tak konkurencyjny, jeśli chodzi o osiąganie doskonałych osiągów. Kopiowanie funkcji lub cechy testowanej opony może nie dać takich samych osiągów. Dlatego wysokiej jakości opony zimowe i śniegowe mogą naprawdę zapewnić dodatkowe osiągi i bezpieczeństwo, które pozwolą uniknąć niebezpieczeństw podczas jazdy po zimowych drogach.

Dzięki tej ciągłej poprawie opony zimowe są teraz bezpieczniejsze; możesz wybrać opony z kolcami lub bez kolców, obie o doskonałych właściwościach zimowych. Obie zapewniają dzisiaj wspaniałe wrażenia z jazdy. Opony z kolcami mają teraz krótsze kolce, które są ciche i mają znakomitą przyczepność na zimowych nawierzchniach, a Ty masz opony bez kolców, które również mają znakomitą przyczepność. Ta ciągła poprawa funkcjonalności zarówno w konstrukcji opony, jak i zastosowanych materiałów przyniosła lepsze wyniki. Testy to potwierdzają i dlatego mamy dziś bezpieczniejsze opony, a w przyszłości będziemy mieć jeszcze bezpieczniejsze opony.

Więcej informacji na temat opon zimowych i śniegowych można znaleźć na stronie: https://www.nokiantyres.pl/

Scroll to Top